Wytrzymały i wszechstronny laptop HP EliteBook 850 G6

Nowa generacja procesorów firmy Intel – mowa o procesorach z rodziny Whiskey Lake – zaowocowała pojawieniem się na rynku wyposażonych w nie urządzeń. Jednym z nich jest HP EliteBook 850 G6, który omówimy poniżej. HP EliteBook 850

Nowa generacja procesorów firmy Intel – mowa o procesorach z rodziny Whiskey Lake – zaowocowała pojawieniem się na rynku wyposażonych w nie urządzeń. Jednym z nich jest HP EliteBook 850 G6, który omówimy poniżej.

HP EliteBook 850 – notebook biznesowy klasy Premium

HP przyzwyczaiło nas już do tego, że laptopy z rodziny EliteBook to urządzenia cechujące się wysoką jakością i stanowiące wizytówkę firmy, jeśli chodzi o modele biznesowe.

Zgrabny i poręczny HP EliteBook 850 G6 to notebook – choć ukierunkowany na biznes – wszechstronny i radzący sobie z wieloma wyzwaniami (http://www.samorzadpodkarpacki.pl/czy-warto-zainwestowac-w-ten-laptop-biznesowy/).

Bez problemu możemy go zabrać do kawiarni czy na konferencję. EliteBook 850 G6 waży zaledwie 1.78 kg, a jego wymiary to 370 x 252 x 18 mm.

Urządzenie nie powinno sprawiać więc problemu podczas transportu. Co więcej, obudowa notebooka wykonana została z aluminium, tym samym zapewniając komputerowi zwiększoną wytrzymałość.

Laptop dla wymagających – EliteBook 850

Nowy EliteBook 850 okraszony przydomkiem G6 dostępny jest z procesorami w czterech wariantach do wyboru. Urządzenie nabyć możemy z procesorami:

Notebook wyposażony został w odpowiadający za grafikę układ GPU AMD Radeon 550X oraz Intel UHD 620, tak więc nawet w tej kwestii producent daje nam wybór.

Jak na model biznesowy z wysokiej półki przystało, nowy HP EliteBook 850 można wyposażyć w 32 GB pamięci RAM DDR4, co przekłada się na szybkość i wydajność pracy laptopa.

Jeśli chodzi o wyświetlacz, to w tej kwestii HP ponownie zadbało, aby konsumenci mieli wybór. Wybierać możemy spośród matryc począwszy od zwykłej matowej IPS w rozdzielczości Full HD, poprzez dotykowe ekrany Full HD IPS, a na matrycy IPS 4K kończąc.

HP EliteBook 850 G6 to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się na większości biurek pracowników biurowych, a także będzie doskonałym narzędziem do pracy biznesowej.

Wysokiej klasy podzespoły zapewnią szybkość i komfort pracy zadowalając wymagających użytkowników.

Obraz StockSnap z Pixabay